Вітаємо шановне студенство зі святом - Міжнародним днем студента!!! Бажаємо здоров я, наснаги, творчих злетів, здійснення грандіозних задумів та мрій.

      Щиро дякуємо групам, які привітали своїх колег з професійним святом, виготовивши вітальні листівки. Студентська рада оцінила стіннівки і за результатами І місце розділили групи  - 21зв. та 31зв.; ІІ місце  - група 21 вет.; ІІІ місце - група 11вет., подяка групам 22мех. та 41мех. за вітання.

     Зі святом, шановні студенти!!! Вічної ВАМ молодості і удачі!!! 

       

   15.11.2016. в актовій залі технікуму відбулася чергова гра клубу «КВН», присвячена Міжнародному дню студентів. В грі взяли участь 5 команд: Під час гри було три конкурси – «Візитка», «Розминка», «Домашнє завдання». Перше місце виборола команда ), «Пішохідний світлофор» (Землевпорядкування), ІІ місце  розділили команди «Група крові» (вет. медицина) та «Агрогноми» (спеціальність виробництво і переробка продукції рослинництва), ІІІ місце отримала команда «Техностайл» (Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва),  на четверте місце отримала команда «С мех» (Експлуатація та ремонт машин та обладнання агропромислового виробництва). Строгі члени журі, які оцінювали гру, виявилися дуже щедрими і нагородили команди кубками, цінними призами. 

04 ЛИСТОПАДА 2016 року студенти - члени групи з охорони правопорядку на території студентського містечка отримали посвідчення про членство в громадській організації

21 березня 2016 року

в Петрівському ДАТ з  ініціативи голови Комінтернівської РДА  Наталухи Д.А., голови ГО " Комінтернівська Батьківщина"  Сорохманюка В.О. та директора технікуму Чорновола О.І. відбувся захід в підтримку політв'язня Надії Савченко, яка наперекір всім намаганням Російської Федерації зламати її, висуваючи безпідставні звинувачення, залишається незламною, вірною дочкою України, справжньою патріоткою.

 Даний захід показав, щи ми єдині щодо збереження цілісності та незалежності України. А Савченко Н.В. - це наша надія, зразок незламності, вірності патріотизму. Ми всіма силами підтримуємо Надію та щиро віримо в її перемогу.

26 січня 2016 року  в технікумі пройшла ділова зустріч студентів всіх спеціальностей  із представником Ягеллонського консорціуму університетів (Польща) паном Робертом Торбусом. 

 Пан Роберт Торбус розповів присутнім про перспективи міжнародної співпраці технікуму та налагодження навчальних контактів з університетами Польщі, а саме з Вищою школою міжнародних відносин і американістики та Інституту зв’язку, політології та міжнародних відносин у Варшаві.

 Під час візиту були обговорені питання умов дистанційного навчання в Польських університетах та перспективи працевлаштування наших студентів з європейським дипломом.

          Пропозиція спрямована для осіб, які своє майбутнє поєднують з перебуванням та роботою на території Європейського Союзу, або хочуть здобути освіту згідну з нормами ЄС і працювати в ЄС або в Україні. Умовою, за якою можна вступити до післяліцейної школи в Польщі є закінчення школи в Україні – мінімум 9 класів. Вік кандидата – від 18 до 60 років. Кваліфікаційний іспит завершується отриманням професійного звання «техніка» або відповідного (аналогічного) звання на рівні ISCED 4C (International Standard Classification of Education 4C).

 

. Навчання у школі безкоштовне (немає жодної оплати за навчання).

 

І знову наша  команда КВН "ТИЛИГУЛ" в котрий раз  отримала дипломи. "Лауреат Х фестивалю КВН аграрних ВНЗ України".

Команда відвідала  м. Полтаву де проходив 10 ювілейний сезон ліги КВН аграрних навчальних закладів України. Вітаємо !!!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!!!

22-23 травня 2015 року команда КВН Петрівського державного аграрного технікуму "Тилигул" здобула І місце у фіналі ХV-го чемпіонату КВН на першість Одеської області.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

24 квітня 2015 року команда КВН «Тилигул» Петрівського державного аграрного технікуму здобула І місце в ½  фіналу ХV-го чемпіонату КВН на першість Одеської області.

10 квітня 2015 року в Петрівському державному аграрному технікумі відбувся захід "День відкритих дверей". Захід відвідали школи Одеського регіону а також представники місцевого та районного управління. Студенти технікуму підготували святковий концерт, на якому кожне відділення представило свою спеціальність.

      4 квітня жителі с. Петрівка відзначили 71 річницю визволення села від німецько-фашистських загарбників, де вшанували пам`ять воїнів - визволителів. Один з них Ободовський Анатолій Іванович тривалий час жив в с. Петрівка  і зовсім недавно перейшов в інший світ, але залишив після себе цілий спадок - свої художні твори. Саме вдень пам`яті в Петрівському ДАТ була відкрита художня виставка картин А.І. Ободовського. Так працівники і студенти технікуму вшанували пам`ять колишнього фронтовика, творчу людину, художника. На відкриття виставки були запрошені почесні гості.

     Перерізати символічну стрічку було доручено  Кондратюку Валерію Сергійовичу.

     На завершення всіх частували смачним козацьким кулешом.


27 березня 2015 року у Петрівському технікумі відбулася "Толока", у якій  приймали участь студенти  та  усі працівники технікуму.

02.10. 2018 р. в актовій залі Петрівського аграрного коледжу відбулася правова бесіда на тему: «Твої права, студент», де для обговорення були запропоновані питання:

- Що таке правова культура?

- Хто є студентом?

- Які права мають студенти?

- Які в них є обов'язки?

- Якими правами користуються студенти в реальному житті

- Як виконують свої обов’язки?

Бесіда вийшла досить насиченою. Студенти довели, що вони знають свої права обов'язки, більш того, - свідомо визначили які вони найчастіше здійснюють порушення своїх обов'язків, з яких причин це трапляється.

В результаті бесіди присутні дійшли висновку: - для того, щоб знати і розбиратися в своїх правах, необхідно володіти правовою культурою та правосвідомістю. Бути справжнім патріотом своєї країни України. Берегти національні традиції, знати і поважати мову нашої держави.