Петрівський аграрний коледж - це не тільки один з найкращих вищих навчальних закладів, який готує висококваліфікованих фахівців з аграрного виробництва -  це заклад, який створює сприятливі умови для розвитку творчих здібностей кожного студента та виховує справжніх особистостей.

Перед кожним студентом ПАК відкриваються двері у світ нових можливостей та шаленого студентського життя. Це яскраві концерти і неперевершені виступи, різноманітні конкурси і спортивні змагання, та пізнавальні бесіди, наукові конференції та тематичні семінари.

27-29 вересня в с.м.т. Затока команда КВН «Тилигул» Петрівського аграрного коледжу брала участь у відбірковому турі XIХ турніру команд КВН на першість Одеської області, який проводиться  під патронатом департаменту освіти та науки Одеської облдержадміністрації та Асоціації команд КВН Одеської області, за підтримкою Голови Одеської облдержадміністрації і Голови Одеської обласної рвди.

 

         Команда КВН «Тилигул» Петрівського аграрного коледжу, вперше в оновленому на 80% складі, під керівництвом Явтушенко Ольги Валентинівни, досить успішно провела гру, пройшла відбіркові ігри і виборола право на участь у півфіналі XIХ туру чемпіонату команд КВН.

З 08.10. до 12.10.2018 на базі навчально-практичного центру ВСП Новокаховський коледж Таврійського ДАУ студенти 4 курсу спеціальності «Агроінженерія» Петрівського аграрного коледжу, під керівництвом викладачів Ніконенко Г.В. та Антіпова В.С., проходили навчальну практику з дисципліни «Технічний сервіс в АПК». За період проходження практики студенти навчилися користуватись діагностичними приладами для визначення технічного стану тракторів і автомобілів. Допитливість і зацікавленість наших студентів, прагнення до освоєння практичних навиків приємно вразили працівників практичного центру, за що вони передали подяку за виховання студентів.