ПЕТРІВСЬКИЙ АГРАРНИЙ КОЛЕДЖ
НАГАДУЄ ПРИЙОМ СТУДЕНТІВ
на 2019 – 2020 навчальний рік
ЗАОЧНА ФОРМА НАВЧАННЯ
(на основі повної загальної середньої освіти 11класів)
За спеціальностями “ Агроінженерія” та “ Геодезія та землеустрій” – зарахування
за конкурсом сертифікатів з української мови та літератури і математики(біології, історії України)
за результатами зовнішнього незалежного оцінювання за 2017, 2018, 2019 р.
- зарахування за конкурсом сертифікатів з української мови та літератури і біології
(математики, історії України) за 2017, 2018, 2019 р.
На основі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікованого робітника ( ПТУ)
За спеціальністю “Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва", "Агроінженерія” та "Геодезія та землеустрій
вступники складають: українську мову (диктант) і фаховий іспит .
ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ на заочне навчання для осіб, які мають складати вступні випробування, з 31. 07. 2019р. до 29. 08. 2019 р.
Для осіб, які зараховуються за конкурсом сертифікатів і не складають вступних випробувань, з 09. 08. 2019р. до 07. 09. 2019 р.
Вступні випробування з 02 .09. 2019р. до 07 .09. 2019 р.
ВСТУПНИКИ ПОДАЮТЬ ТАКІ ДОКУМЕНТИ: 1. Заява на ім'я директора.
2. Документ про освіту(оригінал) 3. Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання для 11 класів оригінал, виданий у 2017, 2018, або 2019 році.
4. 6 кольорових фотокарток 3 х 4 см. 5. Виписка з трудової книжки. 6. Копія паспорта та ідентифікаційного коду.
7. Довідка з місця проживання.

Петрівський аграрний коледж - це не тільки один з найкращих вищих навчальних закладів, який готує висококваліфікованих фахівців з аграрного виробництва -  це заклад, який створює сприятливі умови для розвитку творчих здібностей кожного студента та виховує справжніх особистостей.

Перед кожним студентом ПАК відкриваються двері у світ нових можливостей та шаленого студентського життя. Це яскраві концерти і неперевершені виступи, різноманітні конкурси і спортивні змагання, та пізнавальні бесіди, наукові конференції та тематичні семінари.

27-29 вересня в с.м.т. Затока команда КВН «Тилигул» Петрівського аграрного коледжу брала участь у відбірковому турі XIХ турніру команд КВН на першість Одеської області, який проводиться  під патронатом департаменту освіти та науки Одеської облдержадміністрації та Асоціації команд КВН Одеської області, за підтримкою Голови Одеської облдержадміністрації і Голови Одеської обласної рвди.

 

         Команда КВН «Тилигул» Петрівського аграрного коледжу, вперше в оновленому на 80% складі, під керівництвом Явтушенко Ольги Валентинівни, досить успішно провела гру, пройшла відбіркові ігри і виборола право на участь у півфіналі XIХ туру чемпіонату команд КВН.

                04.10.2018 року в актовій залі Петрівського аграрного коледжу відбувся святковий концерт, присвячений Дню працівників освіти, який перетворив звичайний буденний день на справжнє свято душі.

Концерт розпочався виступом директора коледжу Чорновола Олександра Іполітовича, який щиро привітав колектив навчального закладу із святом, побажав здоров’я, натхнення, сил для нових здобутків на педагогічній ниві.   А далі присутнім відкривали свої таланти учасники концерту, які співали народні та сучасні українські пісні, показували сценки із студентського життя, розказували гуморески…Дякувати долі, що, є в коледжі така талановита молодь, яка вміє і вчитися, і працювати, і вміє показати свої творчі здібності. 

 

Ми приєднуємося ми ще раз вітаємо всіх працівників освіти із професійним святом і зичимо світлої долі, яскравих звершень, плідної праці на освітянській ниві!  

З 08.10. до 12.10.2018 на базі навчально-практичного центру ВСП Новокаховський коледж Таврійського ДАУ студенти 4 курсу спеціальності «Агроінженерія» Петрівського аграрного коледжу, під керівництвом викладачів Ніконенко Г.В. та Антіпова В.С., проходили навчальну практику з дисципліни «Технічний сервіс в АПК». За період проходження практики студенти навчилися користуватись діагностичними приладами для визначення технічного стану тракторів і автомобілів. Допитливість і зацікавленість наших студентів, прагнення до освоєння практичних навиків приємно вразили працівників практичного центру, за що вони передали подяку за виховання студентів.

Напередодні свят Дня захисника України, Дня українського козацтва, свята Покрови Пресвятої Богородиці група волонтерів Лиманщини, серед яких були Ігор Новосадський, Олександр Дубіненко, Сергій Гаркавий, привітали із святами і передали допомогу воїнам 28-го ОМБ окремій мотопіхотній бригаді, які несуть вахту на Сході нашої країни.

Воїни із вдячністю прийняли вітання та допомогу. Окрема  подяка була передана  студентам та працівникам  Петрівського аграрного коледжу, які зібрали кошти на потреби наших захисників.
Дякуємо всім хто долучився
до цієї справи! Слава Україні!

 

 

                11 листопада  в смт Доброслав, на базі спортзалу ДЮСШ, відбулися змагання за програмою спартакіади першості Лиманського району з настільного тенісу, організовані директором ФСТ «Колос» Трегубенком О.В. В змаганнях брала участь команда Петрівського аграрного коледжу, яка завоювала почесне ІІІ командне місце, за що нагороджені медалями, грамотами та грошовою премією. Ми щиро вітаємо членів команди: Любов Манілову (31 зв.), Владислава Сердюка (21 агро.), Сергія Назарка (21 мех), бажаємо їм успіхів і подальших перемог.