Студентське самовпорядкування

Адреса: 67512, с. Петрівка, Комінтернівський район. Одеська область. тел. (8-048 55)9-41-38, факс (8-048 55)9-41-42

Електронна скринька:

Примечание: Обязательные к заполнению поля помечены *.

Сайт:     petrivka.jimdo.com

СТУДЕНТСЬКА  РАДА  ТЕХНІКУМУ

 

ГОЛОВА  СТУДЕНТСЬКОЇ  РАДИ

Лисенко  Анатолій  Сергійович

 

ЗАСТУПНИК  ГОЛОВИ  РАДИ

Візенгер  Марія  Станіславівна

 

СЕКРЕТАР

Гетманець Яна Віталіївна

 

НАВЧАЛЬНО – ВИХОВНИЙ СЕКТОР

Притуляк  Анастасія Володимирівна

 

КУЛЬТУРНО – МАСОВИЙ  СЕКТОР

Добрянська Юлія Олександрівна

 

СПОРТИВНИЙ  СЕКТОР

Клочанко Яна Анатоліївна

 

ТРУДОВИЙ  СЕКТОР

Шпак Михайло Вячеславович

 

ЖИТЛОВО – ПОБУТОВИЙ  СЕКТОР

Супрунюк Володимир Петрович

 

ПРЕС – ЦЕНТР

Фісенко Діана Вадимівна

                                                    ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                 Заступник директора

                                                           з виховної роботи

     __________ Л.В. Андрощук

 

                                        П Л А Н

                               проведення  засідань 

студентської Ради на  2016 – 2017 навчальний рік

Студентська рада – найвищий орган студентського колективу.                     

Дні проведення засідань – другий вівторок кожного місяця.                       

Девіз роботи: « Пропонуй! Плануй! Організовуй! Виконуй!»

                                   Вересень                                                             

1. Ознайомлення з Положенням про Раду студентського самоврядування. 

 2. Визначення структури Ради на навчальний рік. Розподіл обовязків серед членів Ради.                                                     3. Затвердження плану засідань студентської Ради на 2016 – 2017 н.р.            

4. Проведення спортивних змагань з різних видів спорту серед відділень.      

5.Економія енергоносіїв.                                                             6. Адаптація студентів – першокурсників                              7. Організація ярмарку-продажу                                                 Жовтень                                                                      1.Впровадження спортивних секцій на кожній спеціальності.                          

2. Оголосити конкурс плакатів до Дня працівників освіти та організувати виставку осінніх букетів.                                   3. Провести виставку поробок «Золота осінь».                                                    

4. Прийняти участь у проведенні свята до Дня села. села.     5.Провести десант по збору макулатури серед студентів усіх відділень.         

6.Заслухати звіт члена студентської ради по адаптації студентів – першокурсників .                                                     7. Формування патріотичної свідомості молоді.

                                               Листопад                                                                              

1. Робота Ради з питань боротьби з правопорушниками серед студентів.       

2.Заслухати голів рад  гуртожитків № 1,2 з питань самопідготовки студентів. 3.Провести концерти до Дня студента серед усіх відділень.                               

4.Провести фестиваль команд КВН серед спеціальностей.                                  

5.Заслухати навчально-виховний сектор з питань підготовки до зимової сесії. 

                                             Грудень                                                                                      1. Провести захід « Я проти СНІДу » .                                      2.Провести конкурс плакатів з нагоди заходу « Я проти СНІДу ».                    

3.Звіт роботи спортивного, житлово побутового секторів.                                 

4. Підготовка до різдвяних та новорічних свят.                                                     

5. Провести конкурс " Ну ж бо хлопці!"                                   6. Оголосити конкурс плакатів до Нового Року.                                                  

7.Провести святковий новорічний концерт.

                                           Березень                                                                        

1. Звіт навчально-виховного сектору за  Ι семестр 2016 – 2017 н.р.                          

2.Проведення весняної толоки з проведення озеленення та благоустрою "Україна – наш дім, збережемо її" ».                   3. Провести конкурс " Міс техніку                                             4. Оголосити конкурс на кращу стінгазету до свята 8-го березня.

                                            Квітень                                          1. Звіт роботи студентського прес-центру.                                2. Провести конкурс « Студент року 2017 » серед спеціальностей.                           

3. Провести акцію « Ні – поганим звичкам ».                         4. Провести свято до Дня сміху.                                                 5. Провести захід до трагедії на ЧАЕС.                                   6. Провести День відкритих дверей.

                                          Травень                                                                                  

1.Підготовка до екзаменаційної  сесії.                                

 2. Організація і проведення свята « Останній дзвоник ».       3. Провести екологічний десант  « Ми і природа ».                 4. Провести свято вишиванки  (16 – 17 травня).                       5. Провести захід до Дня памяті і примирення.

                                         Червень                                                                             

1. Звіт спортивного та трудового сектору.                            

2. Звіт студентської ради.                                                           3. Захід до зустрічі випускників минулих років.                     4. Провести захід з вручення дипломів випускникам.                                                                                      

 

 

 

Голова студентської  Ради                      А.С. Лисенко

Рада гуртожитку № 1 Петрівського ДАТ

Староста: Мухтарова Аліна

Заступник старости: Мосінов Андрій

Староста ІІ поверху: Ковалеску Андрій

Староста ІІІ поверху: Бірюк Вікторія

Голова прес центру: Онищенко Андрій

Голова житлово-побутової комісії:  Кривовящук Ксенія

Голова спортивної комісії: Черноус Петро

Голова культмасової комісії: Ступак Марина

 

Голова навчально-виховної комісії: Бобровський Анатолій