Звіт про результати проведення переговорної процедури закупівлі
Звіт по_газу.pdf
Adobe Acrobat Document 188.2 KB
Обгрунтування застосування переговорної процедури газ
Обгрунтування газ за ПВП.pdf
Adobe Acrobat Document 276.9 KB
ПВП обгрунтування застосування переговорної процедури газ
ПВП 18.pdf
Adobe Acrobat Document 254.1 KB
ПВП (річний план)
Протокол виправлення технічних помилок (
Adobe Acrobat Document 186.0 KB
Обгрунтування застосування переговорної процедури закупівли ел_енергії
Обгрунтування заст_переговор_процедури_е
Adobe Acrobat Document 1.9 MB
Звіт про виконання договору на постачання електроенергії на 2015 рік
Звіт про виконання договору.pdf
Adobe Acrobat Document 633.7 KB

Річний план закупівель на 2016 рік

ЗВІТ

про результати проведення переговорної процедури закупівлі

№1 від 26.03.2015 року

1 .Замовник:

1.1.     Найменування. Петрівський державний аграрний технікум.

1.2.     Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ00702570.

1.3.     Місцезнаходження, вул. Куріса, 9, с. Петрівка, Комінтернівський район, Одеська обл., 67512.

1.4.      Посадові особи замовника, уповноваженні здійснювати зв'язок з учасниками (прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку, e-mail). Чорновол Олександр Іполітович, голова комітету з конкурсних торгів, вул. Куріса,9, с.Петрівка, Комінтернівський район, Одеська область, 67512,                         тел.   (04855)9-41-38, petrivka-pdat@rambler.ru

1.5.     Головний розпорядник коштів (повне найменування та ідентифікаційний код за ЄДРПОУ). Міністерство освіти і науки України, ЄДРПОУ 00027677.

2.         Джерело фінансування закупівлі. Кошти державного бюджету України.

3.         Інформація про предмет закупівлі:

3.1.     Найменування предмета закупівлі. 35.11.1. - енергія електрична.

3.2.     Кількість товарів або обсяг виконаних робіт чи надання послуг - 420 000 кВт.год.

3.3.     Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг, вул. Куріса, 9, с. Петрівка, Комінтернівський район, Одеська обл., 67512,

3.4.     Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг. Протягом 2015 року.

4.Інформація про застосування переговорної процедури закупівлі.

4.1.     Адреса веб-порталу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, на якому розміщувалась інформація про застосування переговорної процедури закупівлі www.tender.rn c.gov.ua.

4.2.     Адреса веб-сайту, на якому замовником додатково розміщувалась інформація про застосування переговорної процедури закупівлі (у разі розміщення)- petrivka.jimdo.com.

4.3.     Дата оприлюднення і номер інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, опублікованої в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеної на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. ВДЗ № 205 від 04.03. 2015 р. 074072.

4.4.     Дата оприлюднення і номер інформації про застосування переговорної процедури закупівлі, опублікованої в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. -

4.5.     Дата оприлюднення і номер обгрунтування застосування переговорної процедури закупівлі, розміщеного на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, від 04.03.2015р. 074072.

4.6.     Дата оприлюднення та номер повідомлення про акцепт пропозиції за результатами застосування переговорної процедури закупівлі, опублікованого в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель. ВДЗ 210 від 12.03.2015 року 082178.

4.7.     Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення  переговорної процедури закупівлі, яка була опублікована в державному офіційному друкованому виданні з питань державних закупівель та розміщеної на веб-порталі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. ВДЗ № 220 від 26.03. 2015 р. 097754.

4.8.     Дата оприлюднення і номер інформації про результати проведення переговорної процедури закупівлі, яка була  опублікована в міжнародному інформаційному виданні з питань державних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. -

5.    Дата відправлення запрошення до участі в проведенні переговорної процедури закупівлі. 17.03.2015р.

6.    Інформація щодо  проведення переговорів (дата, час, місце). 20.03.2015 р., 10.00., за адресою замовника

7.    Кінцева ціна, погоджена в результаті переговорів (з ПДВ), 668000,00 (шістсот шістдесят вісім тисяч грн., 00 коп.) з ПДВ.

8.    Інформація про учасника, з яким укладено договір про закупівлю.

8.1.     Найменування/ прізвище, ім'я, по батькові. - ПАТ «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» виробничий підрозділ Комінтернівський РЕМ».

8.2.     Ідентифікаційний код/ реєстраційний номер облікової картки платника податків. - 00131713.

8.3.     Місцезнаходження (для юридичної особи) та місце проживання (для фізичної особи), телефон, факс. - 67562, Одеська область, Комінтернівський район, с. Ліски, вул. Касьяненка, 14, телефон (048) 705-53-51, факс (048) 705-53-59.

9.    Дата укладання договору про закупівлю та сума, визначена в договорі про закупівлю. 20.03.2015 р.,668000,00 (шістсот шістдесят вісім тисяч грн., 00 коп.) з ПДВ.

10.      Ціна за одиницю товару (у разі закупівлі товару). 1,59 грн., з ПДВ.

11.      Дата та причина прийняття рішення про відміну переговорної процедури закупівлі (якщо це має місце).  

12.      Зведена інформація замовника про наявність та відповідність установленим законодавством вимогам документів, що підтверджують відповідність учасника кваліфікаційним критеріям відповідно до статті 16 Закону України «Про здійснення державних закупівель». Учасник, Публічне акціонерне товариство «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» виробничий підрозділ Комінтернівський РЕМ», відповідає встановленим вимогам Закону України «Про здійснення державних закупівель».

13.         Інша інформація.Умови застосування переговорнної  процедури закупівлі: Відповідно до ч.2 п.2 ст.39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» переговорна процедура Закупівлі застосовується у разі «відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи». Причини та обставини, якими керувався замовник під час обрання переговорної процедури закупівлі: частиною другою етапі 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель» передбачено, що в разі відсутності конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи наданні тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи. Роз’ясненням Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 30.09.2011р. № 3303-25/12551-07 передбачено, що закупівлі у суб’єктів природних монополій здійснюються з урахуванням положень статті 5 Закону України «Про природні монополії». Так, до публічного акціонерного товариства «Енергоностачальної Компанії «Одесаобленерго» входить виробничий підрозділ Комінтернівського РЕМ (РЕМ центрального підпорядкування). В свою чергу, до Переліку суб'єктів природних монополій Одеської області входить ПАТ

«Енергопостачальна Компаній «Одесаобленерго» основним напрямком якої і передача та розподіл електричної енергії місцевими (локальними) електромережами.

Публічне акціонерне товариство «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» виробничий підрозділ Комінтернівський РЕМ» та Петрівський державний аграрний технікум мають багаторічний досвід плідної співпраці щодо постачання енергії електричної, тобто є відповідна практика документально підтвердженого досвіду виконання відповідних договорів.

Публічне акціонерне товариство «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» виробничий підрозділ Комінтернівський РЕМ» має відповідні ліцензії на транспортування електричної енергії за регульованим тарифом і с єдиним постачальником енергії електричної в регіоні. Будь - які альтернативи щодо закупівлі енергії електричної в інших підприємствах - відсутні.

Не укладання з Публічним акціонерним товариством «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» виробничий підрозділ Комінтернівський РЕМ» договору на закупівлю енергії електричної може призвести до негативних соціальних процесів та небажаних наслідків.

З метою забезпечення виконання річного плану закупівлю на 2015 рік, дотримання вимог діючого законодавства, беручи до уваги Лист - роз'яснення Департаменту державних закупівель та державного замовлення щодо застосування законодавства у сфері державних закупівель                № 3302-04/8710-12 від 07.03.2012 року, Лист Мінекономрозвитку щодо надання методологічної допомоги з питань застосування процедури закупівлі в одного учасника товарів, робіт і послуг № 3301-04/40987-06 від 31.10. 2012 року та виходячи з усього вищезазначеного, вважаємо за доцільне для закупівлі 35.11.1 - енергія електрична застосувати переговорну процедуру закупівлі у Публічного акціонерного товариства «Енергопостачальна компанія «Одесаобленерго» виробничий підрозділ Комінтернівський РЕМ», відповідно до пункту другого частини другої статті 39 Закону України «Про здійснення державних закупівель». А саме: відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на товари, роботи чи послуги, які можуть бути поставлені, виконані чи надані тільки певним постачальником (виконавцем), за відсутності при цьому альтернативи.

14.      Склад комітету з конкурсних торгів:

    голова комітету з конкурсних торгів Чорновол О.І.,

    заступник голови комітету з конкурсних торгів Лесюк О.О.,

    секретар комітету Федоренко Т.В.,

           член комітету  Богов С.М.,

    член комітету Галамат Г.В.

   

Голова комітету з конкурсних торгів                                                О.І. Чорновол