28.03.2017 року  ветерани  технікуму святкували  30- річча заснування ветеранської організації. З ініціативи голови ветеранської спілки Петрівського ДАТ Явтушенка В.І. зібралися в залі ветерани праці технікуму, який закликав колег залишити на певний час в стороні свої негаразди і згадати той світлий період життя, який пройшов за роки праці в технікумі. Сивочолі ветерани праці почували себе наче повернулися на кілька десятків років назад. Згадували яскраві події, зачитували власні вірші, з радістю згадували минуле. З привітаннями і найкращими побажаннями до ветеранів праці звернулися: директор технікуму Чорновол О.І, заступник директора з виховної роботи Андрощук Л.В., заступник директора з навчальної роботи Немазенко М.О., голова ветеранської організації Курисівської сільської ради Корнієнко Н.К, які побажали присутнім міцного здоров`я, довгих років життя, оптимізму, родинного затишку.

                10 жовтня, напередодні Дня українського козацтва свята Покрови Святої Богородиці Дня Захисників України, на стадіоні Петрівського аграрного коледжу, традиційно відбулися «Козацькі розваги», де змагалися курені всіх спеціальностей.

         На початку свята  присутніх  привітав директор технікуму О.І. Чорновол, побажав усім успіхів та легкої перемоги.  Колективно прочитали Молитву за Україну, щоб скріпити дух юних козаків і отримати Боже благословіння на проведення змагань.

         Звучить Гімн  і піднято прапор України, що символізує початок змагань. Курені вишикувалися, ведучі оголошують перший конкурс  - стрибки в мішках. Далі було ще шість конкурсів: найкращий «Сердюк», силачі, конкурс капітанів, смуга перешкод, найсильніший гравець, і завершив гру конкурс перетягування канатів.

За результатами змагань, перше місце розділили курінь спеціальності «Агрономія» (Вбивча сила) та «Агроінженерія» (Легіон), друге місце – курінь спеціальності «Ветеринарна медицина» (Хрестоносці), третє місце розділили курінь «Фортуна» (спеціальність «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва») та курінь «Адреналін» (спеціальність «Геодезія та землеустрій»). Всі команди-учасниці отримали грамоти та солодкі сувеніри у вигляді тортів.

         На завершення свята всіх присутніх частували запашним козацьким кулішем, який вміло приготували працівники їдальні коледжу.

 

         

05 жовтня Відокремлений структурний підрозділ "Новокаховський коледж Таврійського державного агротехнологічного університету" відсвяткував 65-річний ювілей.

Привітати колег з ювілеєм від колективу Петрівського аграрного коледжу було доручено делегації у складі директора коледжу Чорновола О.І, майстра виробничого навчання Таюнди В.П., студентки 4 курсу спеціальності «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва» Кулик Альоиа, члена Асоціації випускників коледжу Мухіна Олега.

Делегацію зустріли дуже гостинно. Слово для привітання ювілярів було надано Чорноволу О.І., який висловив вітання від імені колективу  Петрівського коледжу і передав подарунок. Альона Кулик подарувала  присутнім в залі пісню «Мова єднання».

 

Ми приєднуємося до всіх привітань і зичимо колективу Новокаховського коледжу довгих літ  процвітання і плідної праці.

   16 жовтня 2018 року, в рамках чергування  циклової комісії  технологічних дисциплін, проведено виховну годину «Моральне виховання студентів»

       У процесі формування майбутніх спеціалістів чільне місце належить моральному вихованню.

       Важливо, щоб студенти знали моральні вимоги щодо професій, які вони опановують, і якості, які повинні вихо­вати в собі, щоб відповідати цим вимогам. Засвоєння норм професійної етики допомагає молодій людині швидше про­фесійно адаптуватися.

     У формуванні національної свідомості не можна оми­нати проблеми мови та мовлення. Студентська молодь має усвідомити, що без оволодіння державною мовою немож­ливо стати повноцінним громадянином своєї держави, пат­ріотом України та й просто інтелігентною людиною, квалі­фікованим спеціалістом будь-якої галузі господарства.

       На основі цього формуються основні складові національної самосвідомості: любов до рідної зем­лі і свого народу, патріотизм і готовність захищати Укра­їнську державу, досконале володіння українською мовою, духовна культура, повага до батьків, культури та історії, традицій та звичаїв рідного народу, працелюбність, ба­жання працювати задля розквіту власної держави, куль­тура міжособистісного спілкування, глибоке усвідомлення громадянської відповідальності, сформовані почуття гор­дості за свою Батьківщину.

Головною метою педагогічного колективу  є створення умов для засвоєння особистістю багатства духовної культури народу і на цій основі – формування повноцінних рис громадянина Української держави, що включають у себе національну свідомість, розвинену духовність, моральну культуру, розвиток індивідуальних здібностей.

Студенти вітали Захисників України та українських козаків красивими вітальними листівками, виготовленими власноруч, які розмістили у вестибюлі Петрівського аграрного коледжу. 

13 жовтня 2018 року, напередодні, Дня українського козацтва, Дня захисника України, свята Покрови Пресвятої Богородиці, біля сільського будинку культури відбулася розважально-конкурсна гра «Козацькі розваги», присвячена 225 річниці села. В грі змагалися команди Курісовської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Петрівського аграрного коледжу. Учасники команд боролися за право бути першими у восьми конкурсах: «Розминка», «Накидання кілець», «Найсильніший гравець», «Смуга перешкод», «Історія українського козацтва», «Переправа», «Без зброї слабкі її герої», «Дістань цукерку в тарілці з мукою». В завзятій боротьбі перемогу здобули учасники команди Петрівського аграрного коледжу у складі: Циганчук Іван, Цурканов Іван, Марков Микола (гр.22 мех)/, Сердюк Владислав (гр.21 агро), Шаповалов Андрій (гр.41 агро) під керівництвом керівника фізичного виховання Білявського Михайла Сергійовича.

Щиро вітаємо переможців, бажаємо успіхів і нових перемог.

 

                

11.10.2018р. у вестибюлі  Петрівського аграрного коледжу відбулася виставка робіт студентів «Золота осінь», на якій були експонати, виготовлені з підручних матеріалів, плодів. Дуже естетично виглядали гарно сформовані лсінні букети, композиції з квітів у поєднанні із гілочками, прикрасами, плодами ягід, де студенти дали волю невичерпній фантазії: «Красуня Осінь» «Лісова поляна», «Через потічок», «Чайний сервіз», «Баранчик Шон», «Ненажерки», «Карлик Ніс». Були виготовлені тематичні композиції: «З Україною в серці», «Україна – моя країна», Герб України, «Козакам - захисникам», «Україна подолає всі тортури пекла», «Болючі спогади кривавих подій в Україні».

З 08.10. до 12.10.2018 на базі навчально-практичного центру ВСП Новокаховський коледж Таврійського ДАУ студенти 4 курсу спеціальності «Агроінженерія» Петрівського аграрного коледжу, під керівництвом викладачів Ніконенко Г.В. та Антіпова В.С., проходили навчальну практику з дисципліни «Технічний сервіс в АПК». За період проходження практики студенти навчилися користуватись діагностичними приладами для визначення технічного стану тракторів і автомобілів. Допитливість і зацікавленість наших студентів, прагнення до освоєння практичних навиків приємно вразили працівників практичного центру, за що вони передали подяку за виховання студентів.

         В цьому навчальному році прийшла в Петрівський аграрний коледж здобувати освіту за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» проста, скромна дівчина, яка нічим не виділялася серед інших студентів – Співак Ольга…

         На початку листопада Оля поїхала до Києва для участі в складі збірної команди з флорболу в Чемпіонаті України, де завоювала І місце,  Кубок і звання «Кращий дівочий воротар України».

         Такий успіх прийшов не відразу і не спроста. Ольга протягом 5 років наполегливо тренується. Через два роки тренувань (в 2016 році) вона вперше взяла участь в змаганнях на Кубок Одеської області з флорболу і грала за команду Березівки і вже там виборола ІІІ-є призове місце.

         2017 рік став більш «урожайним». Оля взяла участь в трьох іграх Чемпіонату України з флорболу, які проходили в м. Івано-Франківськ,  м. Запоріжжя та в м. Южне і завоювала дві медалі за ІІІ-є місце.

         На початку весни   2018 за участь в грі на Кубок Одеської області в м. Южне Ольга отримала медаль за ІІ місце, і вже в травні 2018 р. вона їде до м. Запоріжжя на чемпіонат України, де завоювала ІІ місце. А влітку цього ж року – грала у складі Шведської команди – таким чином вийшла на світовий рівень.

          Тренування і участь в змаганнях не пройшли марно і Ольгу запросили до збірної України, а остання гра принесла успіх.

         Ми пишаємося, що в стінах нашого коледжу є такі талановиті студенти. Успіх Олі викликав захоплення флорболом у інших дівчат, які зараз тренуються разом з нею. Ми сподіваємось, що скоро в коледжі буде своя команда з флорболу.

 

         А Олі бажаємо нових змагань і успішних перемог.

28 листопада викладач суспільних дисциплін Снігур Г.М. провела із студентами першого курсу спеціальності «Ветеринарна медицина» відкрите заняття з предмету «Всесвітня історія» на тему: «Воєнні дії 1941-1942 років».

         Заняття пройшло дуже цікаво, насичено, разом із повідомленням матеріалу викладачем, студенти приймали активну участь у висвітленні тодішніх подій, висловлювали свою думку. Кожне словесне повідомлення підтверджувалося відеороликом про події першого року Великої Вітчизняної війни.  Всі висловлювали думку, що війна – це зло, яке призводить до колосальних матеріальних втрат та людських жертв і занепаду країни.