Виховний процес здійснюється паралельно з навчальним за наступними напрямами національного виховання:

  • Національно-патріотичне виховання
  • Інтелектуально-духовне виховання
  • Громадянсько-правове виховання
  • Морально-естетичне виховання
  • Екологічне виховання
  • Художньо-естетичне виховання
  • Трудове виховання
  • Фізичне виховання та утвердження здорового способу життя

21 листопада у гуртожитку Петрівського аграрного коледжу відбулися урочисті збори мешканців гуртожитку з нагоди Дня Гідності та Свободи.  Вихователь Кущенко Н.В. з ініціативи ради гуртожитку організували захід, де згадали події 2004 та 2013-14 р.р. 

Розповіли присутнім про те, що саме в 21 листопада 2014р. українці вийшли на Майдан, щоб захистити власну гідність та свободу народу, тому цей день в Україні проголошено – як День Гідності та Свободи,  для того, щоб донести до сучасних і майбутніх поколінь об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

Студенти передали по колу «Свічку Миру», та загадали одне бажання на всіх: – «Бути Миру у нашій незалежній Україні».

 

Вшанували пам'ять усіх, кого назвали «Небесною сотнею»  хвилиною мовчання.

22.11.18. в гості до Петрівського аграрного коледжу завітали гості з Уманського національного університету садівництва: заступник декана факультету агрономії із заочної форми навчання Новак Андрій Васильович кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри загального землеробства факультету агрономії Уманського національного університету садівництва; доцент кафедри загального землеробства Накльока Юрій Іванович та декан інженерно-технологічного факультету - Пушка Олександр Сергійович,  кандидат технічних наук,  доцент, які зустрілися із студентами випускних груп спеціальності «Агроінженерія», «Агрономія» та «Виробництво і переробка продукції тваринництва». Гості розповіли про свій навчальний заклад та запропонували студентам, як майбутнім випускникам, задуматися про майбутнє і після закінчення коледжу продовжити навчання в Уманському НУС.

23 листопада  в актовій залі Петрівського аграрного коледжу відбувся захід, присвячений дню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років.

         Ведучі нагадали присутнім про жахіття голодної смерті, про кількість жертв, які забрав голодомор, що був штучно сформований радянською владою як геноцид українського народу.

         Для присутніх в залі всі жахливі моменти того часу промайнули на екрані при перегляді відеофільму «Голодомор 1932-1933р.р.».

         Щоб нинішнє покоління ніколи не відчуло тих страждань, були згадані сторінки історії.

Пам'ять про всіх, хто загинув голодною смертю з подачі  тодішнього керівництва вшанували хвилиною мовчання і скуштували по шматочку хліба.

В кінці заходу заступник директора з виховної роботи Андрощук Л.В. нагадала, що в четверту суботу листопада о 16.00. в Україні всі запалюють свічку Пам’яті, оскільки в кожної родини залишився біль втрати  рідних і близьких і запросила на мітинг-реквієм, який відбудеться 24.11.2018р. о 16.00. біля пам’ятника   жертвам репресій.

22 листопада в актовій залі коледжу продовжилися заняття з Безпеки життєдіяльності населення. Сьогодні заняття  провели: інженер цивільної оборони -  Білявський М.С. та викладач   дисципліни Медсанпідготовка – Бутковська Г.І.

         На даному занятті розповіли про види надзвичайних ситуацій профілактичні дії та способи захисту населення у випадку загрози надзвичайної ситуації.

         Окремим питанням розглядались питання надання першої невідкладної долікарської допомоги при отриманні потерпілими різних видів травм (переломи, кровотечі, отруєння).

         Розповіді виступаючих супроводжувалися показом відеороликів, що яскраво підтверджувало слова. 

 21 вересня в усьому світі відзначаеться як Міжнародний день миру. Виховна година проводилася на тему "Разом заради миру:повага, безпека та гідність для всіх".

  Відповідно до Всеукраїнської кампанії "Голуб миру" в технікумі було проведено конкурс плакатів. 

Виховна година з історії Мазур С.І.

4. Година спілкyвання Кримські татари yп
Adobe Acrobat Document 394.0 KB
3. Тематична виховна година Діяльність о
Adobe Acrobat Document 217.2 KB

Виховна година викладча історії Мазура С.І.

Виховна година-історичні моменти.
У квітні пройшов захід з виховної години, який провів викладач історії Мазур С.І.
1. виховна година Bизволення Кримy від н
Adobe Acrobat Document 269.6 KB
2. реквієм Свічка памяті.pdf
Adobe Acrobat Document 310.9 KB

        23 травня 2017 року у актовій залі пройшла виховна година на тему "Історія реформації церкви". Вона була присвячена 500-річчу реформації церкви. Виховний захід провели гості технікуму: лідер реформаторських церков Ватан Михайло Володимирович, Кучер Ігор Володимирович, а також виступали молодіжні співочі групи. Ми вдячні гостям технікуму за чудовий захід, який дуже сподобався присутнім у залі.

    26 квітня в актовій залі технікуму відбулася загальна тематична виховна година "Чорнобиль - наша печаль і скорбота".

    Протягом години присутні переглянули хроніку трагедії, яка сталася на Чорнобильській АЕС, наслідки радіаційного забруднення території, вшанували пам*ять загиблих під час ліквідації пожежі на ЧАЕС.

     Захід довів, що біль, спричинена Чорнобилем ще жива і людство має зробити все можливе, щоб такого більше не повторилося. 

25 листопада в актовій залі технікуму відбулася зустріч студентів та працівників технікуму із бійцем групи "Азов" Шелепьонком Ігорем. Боєць прибув в короткострокову відпустку, щоб побачитися з рідними, але знайшов годинку, щоб розповісти своїм одноліткам, які навчаються в технікумі, про свої пережиті бойові будні, про свої плани на майбутнє.

         Зустріч пройшла, але в теплій дружній  обстановці. Душевна розповідь юнака, яка супроводжувалася відеороликами, вразила всіх. 

                 17 листопада - Міжнародний день студентів.

В цей день студенти технікуму позмагались в інтелектуальній грі на засіданні Брейн-клубу та ввечері відпочили на святковій дискотеці

10 листопада в технікумі  відбувся останній концерт фестивалю До Дня студента. В нинішньому концерті показали свої таланти студенти спкціальностей "Ветеринарна медицина", "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва". В кінці заходу заступник директора з виховної роботи Андрощук Л.В. подякувала всім учасникам та привітала студентів з наступаючим святом.

03.11.2016. р. в актовій залі технікуму продовжено фестиваль художньої самодіяльності до Дня студента. В даному концерті свої таланти показали студенти спеціальності  Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва та спеціальності Землевпорядкування 

 

 

Заступник директора з виховної роботи Андрощук Любов Володимирівна привітала всіх присутніх з наступаючим  Днем студента і вручила Подяки учасникам та організаторам концерту.

СТАРТУВАВ ФЕСТИВАЛЬ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ

13 жовтня 2016  року, за доброю традицією, відбулася виставка "Золота осінь", де студенти продемонстрували свої композиції з квітів, поробки з дарів природи   - листя, плодів, каштанів, шишок, жолудів, горіхів та овочів. Особливо всіх порадувала композиція "Ходить гарбуз по городу", де серед овочів на грядці крокував гарбуз; до вподоби всім прийшлися лабутени  - зроблені з баклажан та з підборами із моркви; чарівний куточок з лісовими та казковими героями біля теремка, милували композиції з осінніх квітів.

11 жовтня 2016 року, напередодні Дня Захисника України, юнаки всіх спеціальностей змагалися у конкурсі "Козацькі забави". команди мірялися силами при перетягуванні канату, брали участь в естафеті, де на першість стрибали в мішках, перекочували колесо, стрибали парпами, а також змагались на першість по кульковій стрільбі. Призові місця зайняли:

І місце - збірна команди "Легіон"(механіки)

ІІ місце - збірна команди "Хрестоносці"(ветеринари)

ІІІ місце - збірна команди "Фортуна" (технологи)

IV місце - збірна команди "Вбивча сила"(агрономи)

V місце - збірна команди "Адреналін" (землевпорядники)

 

Дякуємо всім учасникам за участь в змаганнях!

Перша неділя жовтня - День працівників освіти.

Напередодні свята в Петрівському ДАТ панувала чудова святкова атмосфера. Вестибюль технікуму зустрічав всіх різнобарвними букетами та привітаннями  на стіннівках, виготовленими руками студентів.

А після занять - в актовій залі технікуму відбувся святковий концерт, який розпочався із звернення директора технікуму з побажаннями успіхів на освітянській ниві, творчої енергії та наснаги. далі звучали привітання від студентів для викладачів, кураторів груп, майстрів виробничого навчання та всіх інших працівників технікуму. Присутні отримали море задоволення та переконалися в своїй благородній місії -навчати, давати знання, відкривати в молоді нові здібності.

В Петрівському державному аграрному технікумі були проведені наступні заходи, що спрямовані на популяризацію державних символів України:

 

лекції та бесіди на  теми: «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя незалежності України», бесіди на теми: Україна – це ми»,  «Україна – єдина країна»,» Моя Батьківщина, моя Україна», «Конституція України – новий етап державного процесу», «Народ мій є! Народ мій буде»  та завершальний етап конкурсу «Як зробити історію України цікавою для молоді». Перше місце посів студент ІІ курсу Станчуляк О.В., друге – студент І курсу Зелінський В.Д., а третє – студент ІІ курсу Рудик Д.В. Переможці конкурсу нагороджені грамотами.

За доброю традицією в Петрівському ДАТ перша субота червня - День зустрічі з випускниками, то  ж в цьому році цей день припав на 04 червня.

На зустріч приїхали випускники всіх спеціальностей, які закінчили технікум 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 а також 28, 29, 31, 37,  43, 44 , 46,  47, 54 років тому. Пприбули з усіх куточків України, з сусудніх Молдови та Білорусії.

 

Серед помужнілих з роками ровесників зоріли неповторні юнацькі спогади, невидимим птахом ширяв дух студентських років. Випускники із задоволенням пройшлися коридорами, завітали до рідних аудиторій, послухали лебедину пісню дзвоника, який 4 роки кликав колись на заняття. Відвідали виставку художньої творчості студентів та музей технікуму, який нещодавно перейшов в нове просторе приміщення.

 

З метою можливості більш тісного спілкування з випускниками, поширення інформації про технікум була проведена конференція із створення Асоціації випускників, викладачів та друзів Петрівського державного аграрного технікуму. Під час конференції були обрані

 

Рада асоціації, куди увійшли:

Галицький Богдан

Приймак Наталія Леонідівна

Андрощук Любов Володимирівна

Явтушенко Володимир Іванович

Малиш Олександр Леонідович

 

та Правління асоціації у складі:

Корнієнко Надія Карпівна

Горобець Максим Євгенович

Білявська Лідія Михайлівна

Кущенко Надія Віталіївна

 

Зустріч випускників залишила в технікумі світлину спогадів, а випускникам подарувала подорож в студентські роки, на мить повернула до юності.

 

Наша вишиванка - то пісня України

Нашої священної землі.

В ній співають ранки солов'їні

Квітом розквітаються гаї

 

 

День вишиванки в Україні - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане до сприяння єдності і культурного відродження всього багатонаціонального  українського народу.

 

День вишиванки започатковано у 2006 році і відзначається у третій четвер травня. Так, в цьому році це свято відзначають 19 травня.

 

В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить у ній на роботу чи на навчання.

 

Працівники і студенти Петрівського ДАТ не лишаються осторонь і з задоволенням одягають вишиванки, які милують око своїм різноманіттям: вишиті гладдю, хрестиком, бісером; червоно-чорні, різнокольорові, яскраві.

18 травня - день памяті департації кримсько-татарського народу і Криму. Саме в цей день 1944 року з Криму в Середню Азію був відправлений перший ешелон кримських татар.

 

 

Всього було депортовано 180000 людей.

 

Для збереження в памяті тих подій в Петрівському ДАТ був проведений позакласний захід із студентами 1-3 курсів "Слід тим болем пройнятись, щоб і онукам про страшні дні розказати...". Прозвучали розповіді із записаних спогадів-сповідей тих, хто пережив ті жахи, коли всіх вантажили в деревяні вагони, при цьому дітей відбирали від батьків. Відбирали пожитки і напівживих, голодних вивантажували в пустельних районах Казахстану, Узбекистану, Таджикистану.

 

Ми переконані, що кожен народ повинен мати свою домівку, а тому, кримські татари мають повернутися на свою етнічну батьківщину.

За всесвітньою традицією День святого Валентина відсвяткували і в Петрівському ДАТ. Дуже цікаво пройшов концерт, присвячений цьому святу, де лунали пісні про кохання, пройшли цікаві конкурси. На святковій дискотеці лунали вітання для закоханих, адресовані пісні для симпатій. Роздавалися Валентинки, які напередодні надійшли у поштову скриньку Валентина. Захід додав всім надії і бадьорості на майбутнє.

Оскільки наші студенти – завзяті творчі люди, то з бажанням яскраво і змістовно привітати своїх колег із професійним святом Днем студена, кожна група виготовила чудові  вітальні стіннівки. Студентська рада із студентським профкомом технікуму провели конкурс стіннівок, за результатами якого І місце присвоєно листівці, яку виготовила група 41 агро, ІІ місце розділили між групами 31 мех та 11 вет, ІІІ місце отримала листівка, виготовлена студентами групи 41 зв.


День села Петрівки


В рамках кожного напряму виховання проводиться ряд заходів:

Тематичні виховні години, бесіди, диспути, тематичні концерти, вечори відпочинку, конкурси на кращий твір, стіннівку тощо.