Виховний процес здійснюється паралельно з навчальним за наступними напрямами національного виховання:

  • Національно-патріотичне виховання
  • Інтелектуально-духовне виховання
  • Громадянсько-правове виховання
  • Морально-естетичне виховання
  • Екологічне виховання
  • Художньо-естетичне виховання
  • Трудове виховання
  • Фізичне виховання та утвердження здорового способу життя

21 листопада у гуртожитку Петрівського аграрного коледжу відбулися урочисті збори мешканців гуртожитку з нагоди Дня Гідності та Свободи.  Вихователь Кущенко Н.В. з ініціативи ради гуртожитку організували захід, де згадали події 2004 та 2013-14 р.р. 

Розповіли присутнім про те, що саме в 21 листопада 2014р. українці вийшли на Майдан, щоб захистити власну гідність та свободу народу, тому цей день в Україні проголошено – як День Гідності та Свободи,  для того, щоб донести до сучасних і майбутніх поколінь об'єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

Студенти передали по колу «Свічку Миру», та загадали одне бажання на всіх: – «Бути Миру у нашій незалежній Україні».

 

Вшанували пам'ять усіх, кого назвали «Небесною сотнею»  хвилиною мовчання.

22.11.18. в гості до Петрівського аграрного коледжу завітали гості з Уманського національного університету садівництва: заступник декана факультету агрономії із заочної форми навчання Новак Андрій Васильович кандидат сільськогосподарських наук, доцент кафедри загального землеробства факультету агрономії Уманського національного університету садівництва; доцент кафедри загального землеробства Накльока Юрій Іванович та декан інженерно-технологічного факультету - Пушка Олександр Сергійович,  кандидат технічних наук,  доцент, які зустрілися із студентами випускних груп спеціальності «Агроінженерія», «Агрономія» та «Виробництво і переробка продукції тваринництва». Гості розповіли про свій навчальний заклад та запропонували студентам, як майбутнім випускникам, задуматися про майбутнє і після закінчення коледжу продовжити навчання в Уманському НУС.

23 листопада  в актовій залі Петрівського аграрного коледжу відбувся захід, присвячений дню пам’яті жертв голодомору 1932-1933 років.

         Ведучі нагадали присутнім про жахіття голодної смерті, про кількість жертв, які забрав голодомор, що був штучно сформований радянською владою як геноцид українського народу.

         Для присутніх в залі всі жахливі моменти того часу промайнули на екрані при перегляді відеофільму «Голодомор 1932-1933р.р.».

         Щоб нинішнє покоління ніколи не відчуло тих страждань, були згадані сторінки історії.

Пам'ять про всіх, хто загинув голодною смертю з подачі  тодішнього керівництва вшанували хвилиною мовчання і скуштували по шматочку хліба.

В кінці заходу заступник директора з виховної роботи Андрощук Л.В. нагадала, що в четверту суботу листопада о 16.00. в Україні всі запалюють свічку Пам’яті, оскільки в кожної родини залишився біль втрати  рідних і близьких і запросила на мітинг-реквієм, який відбудеться 24.11.2018р. о 16.00. біля пам’ятника   жертвам репресій.

22 листопада в актовій залі коледжу продовжилися заняття з Безпеки життєдіяльності населення. Сьогодні заняття  провели: інженер цивільної оборони -  Білявський М.С. та викладач   дисципліни Медсанпідготовка – Бутковська Г.І.

         На даному занятті розповіли про види надзвичайних ситуацій профілактичні дії та способи захисту населення у випадку загрози надзвичайної ситуації.

         Окремим питанням розглядались питання надання першої невідкладної долікарської допомоги при отриманні потерпілими різних видів травм (переломи, кровотечі, отруєння).

         Розповіді виступаючих супроводжувалися показом відеороликів, що яскраво підтверджувало слова. 

 21 вересня в усьому світі відзначаеться як Міжнародний день миру. Виховна година проводилася на тему "Разом заради миру:повага, безпека та гідність для всіх".

  Відповідно до Всеукраїнської кампанії "Голуб миру" в технікумі було проведено конкурс плакатів. 

Виховна година з історії Мазур С.І.

4. Година спілкyвання Кримські татари yп
Adobe Acrobat Document 394.0 KB
3. Тематична виховна година Діяльність о
Adobe Acrobat Document 217.2 KB

Виховна година викладча історії Мазура С.І.

Виховна година-історичні моменти.
У квітні пройшов захід з виховної години, який провів викладач історії Мазур С.І.
1. виховна година Bизволення Кримy від н
Adobe Acrobat Document 269.6 KB
2. реквієм Свічка памяті.pdf
Adobe Acrobat Document 310.9 KB

        23 травня 2017 року у актовій залі пройшла виховна година на тему "Історія реформації церкви". Вона була присвячена 500-річчу реформації церкви. Виховний захід провели гості технікуму: лідер реформаторських церков Ватан Михайло Володимирович, Кучер Ігор Володимирович, а також виступали молодіжні співочі групи. Ми вдячні гостям технікуму за чудовий захід, який дуже сподобався присутнім у залі.

    26 квітня в актовій залі технікуму відбулася загальна тематична виховна година "Чорнобиль - наша печаль і скорбота".

    Протягом години присутні переглянули хроніку трагедії, яка сталася на Чорнобильській АЕС, наслідки радіаційного забруднення території, вшанували пам*ять загиблих під час ліквідації пожежі на ЧАЕС.

     Захід довів, що біль, спричинена Чорнобилем ще жива і людство має зробити все можливе, щоб такого більше не повторилося. 

20 лютого 2017 року в Петрівському державному аграрному технікумі вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні, українців, які загинули три роки тому в Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській  за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину. Героїчна сотня, зробивши перший крок, журавлиним ключем полинула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Українські Ангели загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави, і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним.

25 листопада в актовій залі технікуму відбулася зустріч студентів та працівників технікуму із бійцем групи "Азов" Шелепьонком Ігорем. Боєць прибув в короткострокову відпустку, щоб побачитися з рідними, але знайшов годинку, щоб розповісти своїм одноліткам, які навчаються в технікумі, про свої пережиті бойові будні, про свої плани на майбутнє.

         Зустріч пройшла, але в теплій дружній  обстановці. Душевна розповідь юнака, яка супроводжувалася відеороликами, вразила всіх. 

  22.11. 2016. в актовій залі технікуму відбулася відкрита виховна година на тему "Пісня - душа українського народу". Викладач Сікорська С.Л., разом із студентами спеціальності "Землевпорядкування", підготувала  розповідь про чарівність, милозвучність, змістовність української пісні, а також - про співаків, які їх виконували. Захід поєднав в собі національно-патріотичне, духовне, моральне та художньо - естетичне напрямки виховання.

                 17 листопада - Міжнародний день студентів.

В цей день студенти технікуму позмагались в інтелектуальній грі на засіданні Брейн-клубу та ввечері відпочили на святковій дискотеці

    15.11.2016. в актовій залі технікуму відбулася чергова гра клубу «КВН», присвячена Міжнародному дню студентів. В грі взяли участь 5 команд: Під час гри було три конкурси – «Візитка», «Розминка», «Домашнє завдання». Перше місце виборола команда ), «Пішохідний світлофор» (Землевпорядкування), ІІ місце  розділили команди «Група крові» (вет. медицина) та «Агрогноми» (спеціальність виробництво і переробка продукції рослинництва), ІІІ місце отримала команда «Техностайл» (Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва),  на четверте місце отримала команда «С мех» (Експлуатація та ремонт машин та обладнання агропромислового виробництва). Строгі члени журі, які оцінювали гру, виявилися дуже щедрими і нагородили команди кубками, цінними призами. 

10 листопада в технікумі  відбувся останній концерт фестивалю До Дня студента. В нинішньому концерті показали свої таланти студенти спкціальностей "Ветеринарна медицина", "Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва". В кінці заходу заступник директора з виховної роботи Андрощук Л.В. подякувала всім учасникам та привітала студентів з наступаючим святом.

03.11.2016. р. в актовій залі технікуму продовжено фестиваль художньої самодіяльності до Дня студента. В даному концерті свої таланти показали студенти спеціальності  Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва та спеціальності Землевпорядкування 

 

 

Заступник директора з виховної роботи Андрощук Любов Володимирівна привітала всіх присутніх з наступаючим  Днем студента і вручила Подяки учасникам та організаторам концерту.

СТАРТУВАВ ФЕСТИВАЛЬ ХУДОЖНЬОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ

В технікумі стало доброю традицією - напередодні Дня студента проводити фестиваль художньої самодіяльності серед студентів відділень.

 

27 жовтня 2016 року його розпочали студенти спеціальності " Виробництво і переробка продукції рослинництва". Присутні цікаво провели час. Звучали пісні, гуморески, тішили танцями, а також сценками із студентського життя.

 

Під кінець концерту заступник директора з виховної роботи Андрощук Л.В. привітала всіх із початком фестивалю і вручила подяки учасникам.

 

 

13 жовтня 2016  року, за доброю традицією, відбулася виставка "Золота осінь", де студенти продемонстрували свої композиції з квітів, поробки з дарів природи   - листя, плодів, каштанів, шишок, жолудів, горіхів та овочів. Особливо всіх порадувала композиція "Ходить гарбуз по городу", де серед овочів на грядці крокував гарбуз; до вподоби всім прийшлися лабутени  - зроблені з баклажан та з підборами із моркви; чарівний куточок з лісовими та казковими героями біля теремка, милували композиції з осінніх квітів.

11 жовтня 2016 року, напередодні Дня Захисника України, юнаки всіх спеціальностей змагалися у конкурсі "Козацькі забави". команди мірялися силами при перетягуванні канату, брали участь в естафеті, де на першість стрибали в мішках, перекочували колесо, стрибали парпами, а також змагались на першість по кульковій стрільбі. Призові місця зайняли:

І місце - збірна команди "Легіон"(механіки)

ІІ місце - збірна команди "Хрестоносці"(ветеринари)

ІІІ місце - збірна команди "Фортуна" (технологи)

IV місце - збірна команди "Вбивча сила"(агрономи)

V місце - збірна команди "Адреналін" (землевпорядники)

 

Дякуємо всім учасникам за участь в змаганнях!

10 жовтня 2016 року в технікумі відбувся ярмарок солодощів, де йшла активна торгівля солодощами та смаколиками, виготовленими власними руками. Також купували і смакували бутербродами, варениками, млинцями, пиріжками, тортами. Зібрані кошти, з ініціативи студентського самоврядування, були передані на ремонт даху гуртожитку №1.

Перша неділя жовтня - День працівників освіти.

Напередодні свята в Петрівському ДАТ панувала чудова святкова атмосфера. Вестибюль технікуму зустрічав всіх різнобарвними букетами та привітаннями  на стіннівках, виготовленими руками студентів.

А після занять - в актовій залі технікуму відбувся святковий концерт, який розпочався із звернення директора технікуму з побажаннями успіхів на освітянській ниві, творчої енергії та наснаги. далі звучали привітання від студентів для викладачів, кураторів груп, майстрів виробничого навчання та всіх інших працівників технікуму. Присутні отримали море задоволення та переконалися в своїй благородній місії -навчати, давати знання, відкривати в молоді нові здібності.

20 вересня 2016 року в актовій  залі Петрівського державного аграрного технікуму відбулася зустріч представників благодійного фонду "Восток SOS",   громадської організації "Східноукраїнський центр громадських ініціатив" та політвязнів, ті, що пережили пекло із учнями шкіл Лиманського району та студентами технікуму. Зустріч пройшла під гаслом "Справедливість заради миру на Донбасі".

 

В  ході зустрічі очевидці, які  зазнали всіх жахів полону в ЛНР, розповіли, яких тортур зазнали вони та ті, хто були на той час з ними. Дуже важко було для присутніх молодих людей почути та побачити, як знущаються над нашими співвітчизниками бойовики невизнаних республік, як стараються зламати наших людей.

Зустріч довела, що не можна жити осторонь від подій, які відбуваються на Сході України. Необхідно докласти всіх зусиль щоб звільнити наших невнних людей з полону, зберегти українську націю, переконати агресорів, що ми на своїй землі і ми маємо бути на ній госпдарями.

В Петрівському державному аграрному технікумі були проведені наступні заходи, що спрямовані на популяризацію державних символів України:

 

лекції та бесіди на  теми: «Щоб у серці жила Батьківщина: до 25-річчя незалежності України», бесіди на теми: Україна – це ми»,  «Україна – єдина країна»,» Моя Батьківщина, моя Україна», «Конституція України – новий етап державного процесу», «Народ мій є! Народ мій буде»  та завершальний етап конкурсу «Як зробити історію України цікавою для молоді». Перше місце посів студент ІІ курсу Станчуляк О.В., друге – студент І курсу Зелінський В.Д., а третє – студент ІІ курсу Рудик Д.В. Переможці конкурсу нагороджені грамотами.

22 червня 2016 року відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні.
На знак вшанування пам'яті про загиблих у війні 1941-1945 років колектив Петрівського ДАТ взяв участь у покладанні квітів до памятника загиблим воїнам у війні та обеліску воїнам-визволителям с.Петрівка, що знаходиться на сільському кладовищі.

07 червня 2016 року в Петрівському ДАТ пролунав малиновий передзвін Останнього дзвоника. Для кожного студента це свято є символом успішного рубежу в навчанні, а 4-курсникам дзвоник пролунав   востаннє і за лічені дні вони залишать поріг рідного технікуму - для них почнеться новий життєвий марафон, адже вони будуть самостійно приймати відповідні рішення, які стосуватимуться власної долі і долі всієї країни.

На свято Останнього дзвоника завітав голова Комінтернівської районної партійної організації ВО "Батьківщина" Володимир Сорохманюк, який привітав студентів та викладачів із закінченням навчального року, побажав всім мирного неба, міцного здоров'я, особистих перемог, реалізації задумів і творчих планів та невичерпної енергії.

 

 Також Сорохманюк В.О.  привітав команду КВН "Тилігул" із перемогою в обласному турі Агроліга та вкотре надав матеріальну допомогу, оскільки команда відїжджала на нову гру.

 

За доброю традицією першокурсники вручили випускникам дзвіночки, а ті - альбоми для ведення літопису груп. Випускники відпустили в небо повітряні кульки, які піднялися веселковим салютом і довго тішили око присутніх.

За доброю традицією в Петрівському ДАТ перша субота червня - День зустрічі з випускниками, то  ж в цьому році цей день припав на 04 червня.

На зустріч приїхали випускники всіх спеціальностей, які закінчили технікум 5, 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45 а також 28, 29, 31, 37,  43, 44 , 46,  47, 54 років тому. Пприбули з усіх куточків України, з сусудніх Молдови та Білорусії.

 

Серед помужнілих з роками ровесників зоріли неповторні юнацькі спогади, невидимим птахом ширяв дух студентських років. Випускники із задоволенням пройшлися коридорами, завітали до рідних аудиторій, послухали лебедину пісню дзвоника, який 4 роки кликав колись на заняття. Відвідали виставку художньої творчості студентів та музей технікуму, який нещодавно перейшов в нове просторе приміщення.

 

З метою можливості більш тісного спілкування з випускниками, поширення інформації про технікум була проведена конференція із створення Асоціації випускників, викладачів та друзів Петрівського державного аграрного технікуму. Під час конференції були обрані

 

Рада асоціації, куди увійшли:

Галицький Богдан

Приймак Наталія Леонідівна

Андрощук Любов Володимирівна

Явтушенко Володимир Іванович

Малиш Олександр Леонідович

 

та Правління асоціації у складі:

Корнієнко Надія Карпівна

Горобець Максим Євгенович

Білявська Лідія Михайлівна

Кущенко Надія Віталіївна

 

Зустріч випускників залишила в технікумі світлину спогадів, а випускникам подарувала подорож в студентські роки, на мить повернула до юності.

 

24 травня 2016 року цикловою комісією агрономічних дисциплін був проведений відкритий виховний захід "Найкраще в світі слово - мама!" покликаний виховувати у молоді любов та повагу до матері, жінки. У заході активну участь приймали студенти ІІ-ІV курсів спеціальності "Виробництво та переробка продукції рослинництва".

Наша вишиванка - то пісня України

Нашої священної землі.

В ній співають ранки солов'їні

Квітом розквітаються гаї

 

 

День вишиванки в Україні - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане до сприяння єдності і культурного відродження всього багатонаціонального  українського народу.

 

День вишиванки започатковано у 2006 році і відзначається у третій четвер травня. Так, в цьому році це свято відзначають 19 травня.

 

В цей день кожен українець одягає вишиванку і виходить у ній на роботу чи на навчання.

 

Працівники і студенти Петрівського ДАТ не лишаються осторонь і з задоволенням одягають вишиванки, які милують око своїм різноманіттям: вишиті гладдю, хрестиком, бісером; червоно-чорні, різнокольорові, яскраві.

18 травня - день памяті департації кримсько-татарського народу і Криму. Саме в цей день 1944 року з Криму в Середню Азію був відправлений перший ешелон кримських татар.

 

 

Всього було депортовано 180000 людей.

 

Для збереження в памяті тих подій в Петрівському ДАТ був проведений позакласний захід із студентами 1-3 курсів "Слід тим болем пройнятись, щоб і онукам про страшні дні розказати...". Прозвучали розповіді із записаних спогадів-сповідей тих, хто пережив ті жахи, коли всіх вантажили в деревяні вагони, при цьому дітей відбирали від батьків. Відбирали пожитки і напівживих, голодних вивантажували в пустельних районах Казахстану, Узбекистану, Таджикистану.

 

Ми переконані, що кожен народ повинен мати свою домівку, а тому, кримські татари мають повернутися на свою етнічну батьківщину.

11 травня 2016 року

в м.Одеса відбувся обласний тур Всеукраїнського фестивалю серед колективів ВНЗ                                                                    "Софіївські зорі".

 

Захід проводився на базі Одеського державного аграрного університету. Студенти та працівники Петрівського ДАТ виступили із звітним концертом, який пройшов під гаслом "За Україну, за її волю!".

 

Учасники охарактеризували рідну Україну в піснях, віршах та прозі.

9 травня 2016 року - відзначили 71-річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. з метою гідного вшанування подвигу українського народу, його вагомого внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції, засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму, колектив Петрівського ДАТ став учасником мітингу, який відбувся на центральній площі села Петрівка. Після мітингу поклали квіти до помятника невідомому воїну та братської могили на кладовищі села.

27 квітня 2016 року в актовій залі Петрівського ДАТ відбулося чергове засідання «Брейн- ринг» - команди змагалися за звання кращого знавця історії та культури Великої Британії.

         Першість в цій грі здобула команда «Легіон» - команда групи 31 зв, 

ІІ місце команда «Зефірки»- 21 зв та ІІІ місце – команда «Гагаузи і компанія» - 21 вет група.

 

Вітаємо переможців та бажаємо успіхів!

26 квітня 2016 року в  Петрівському  державному аграрному технікумі,  виховна година, передбачена розкладом, була присвячена Дню пам’яті жертв Чорнобильської трагедії. Студенти 1 курсу відділення «Ветеринарна медицина» провели усний журнал «Чорнобильська трагедія – біль України».

Студенти  відділення «Агрономія» провели виховну годину «Чорнобиль- скорбота пам’яті людської».

Під час виступів звучали думки, що дана трагедія тягне за собою шлейф  небезпеки до цього часу і треба зробити все можливе, щоб більше такого не повторилося.

14 квітня 2016 року в приміщенні актової залі Петрівського державного аграрного технікуму відбувся конкурс "Студент року-2016", де змагалися в інтелектуальних конкурсах і демонстрували свої таланти 6 найкращих студентів технікуму: Балабан Денис, Шпак Михайло, Гроза Іван, Бакума Олена, Марущак Руслана та Притуляк Анастасія.  Кожен учасник показав себе з найкращого боку в першому конкурсі "Візитка"; в інтелектуальному конкурсі кожен показав рівень своєї ерудованості; фотовікторина виявила, хто з учасників найбільш спостережливий; можливість поімпровізувати учасники отримали в конкурсі "Ситуації", де за 1 хв потрібно було проаналізувати ситуацію і розказати про свої дії при цьому. Найяскравіше пройшов конкурс "Ярмарка талантів", в якому учасники продемонстрували свої захоплення.

Переможцем конкурсу стала студентка групи 21 зв Бакума Олена, яка продовжить змагання за звання "Студент року-2016" на регіональному конкурсі, який буде проходити в м. Білгород-Дністровський.

4 квітня День визволення села Петрівка від німецько-фашистських загарбників.
Студенти технікуму разом з директором Чорноволом О.І. взяли участь у покладанні квітів до пам’ятника Загиблим при визволенні села Петрівки воїнам та пам’ятнику Михайлові Святковському.
Головною подією присвяченою відзначенню цього знаменного дня стало – вручення посмертно медалі «Захиснику Вітчизни» згідно Указу Президента України від 08.05.2015 року, Михайлу Святковському, який захищаючи нашу державу загинув в зоні проведення АТО. Медаль отримала мати героя – Марія Михайлівна Коновару.

31 березня 2016 року           в актовій залі Петрівського державного аграрного технікуму відбулася зустріч колективу навчального закладу з представниками цивільного корпусу "Азов".

Урок мужності на тему: "Проект цивільного корпусу "Азов" - майбутнє нації" був організований керівництвом патріотичного клубу "Сокіл" Петрівського сільського будинку культури разом з адміністрацією технікуму.

 

Під час зустрічі представники цивільного корпусу "Азов" розповіли про свою  історію створення, завдання та напрямки роботи.

 

Цивільний корпус "Азов" виконує наступні види робіт:

 - волонтерський рух;

 - національні дружини;

 - молодіжні гуртки;

 - вишкільні центри;

 - спортивні секції, клуби;

 - територіальна оборона.

24 березня 2015 року

в актовій залі технікуму під керівництвом заступника директора з гуманітарної освіти та виховання Андрощук Л.В. пройшов виховний захід "Лише любов запалює серця". Під час виховного заходу під коментар ведучих звучали пісні, декламувалися вірші про найсвятіше почуття -  любов, кохання... Виступи супроводжувалися презентаціями. Звучали класичні твори та нові авторські. Захід охопив велику кількість учасників зі всіх спеціальностей. Всі присутні отримали масу задоволення та збагатилися духовно.

03 березня 2016 року в актовій залі відбувся святковий концерт, присвячений дню 8 Березня. Під час концерту лунали душевні вітання для всіх жінок, потішили всіх сценки та тематичні танці. Учасники подарували щирі вітання та хороший настрій для всіх присутніх.

01 березня 2016 року викладач економічних дисциплін Ковальська В.М. провела відкриту виховну годину на тему: "Правила хорошого тону".

Студенти ознайомилися з загальними правилами етикету, прийняли активну участь в їх обговоренні.

23 лютого 2016 року в актовій залі технікуму Петрівського державного аграрного технікуму в рамках патріотичного виховання студентами спеціальності "Виробництво і переробка продукції рослинництва" та "Землевпорядкування", під керівництвом викладача економічних дисциплін Тодорової Олени Леонідівни, була проведена виховна година "УКРАЇНА ПОНАД УСЕ". Даний захід залишив неповторні враження у кожного, хто був присутній в залі. Душі кожного переповнилися патріотичними, і в той же час тривожними почуттями до подій недавнього минулого на Майдані під час революції Гідності та подій сьогодення, які відбуваються на Сході України, в зоні АТО. Під час виховної години були використанні різні жанри - звучали пісні, декламувалися вірші, озвучувалися легенди. Була продемонстрована чудова презентація. Протягом усієї виховної години звучали заклики надії на мир, його збереження та цілісності України.

18-22 лютого в Україні відзначають дні пам'яті трагічних подій на Майдані під час революції Гідності.

18 лютого 2016 року в Петрівському ДАТ відбувся захід, присвячений цим подіям. Разом з Героями Небесної Сотні вшанували пам'ять тих, хто загинув в зоні АТО, захищаючи незалежність України та ті ідеї, за які боролися і гинули люди на Майдані в 2014 році. На даному заході були присутні: голова громадської організації учасників АТО Комінтернівського району Калюжний В.А., воїни-учасники бойових дій Луганської та Донецької області. Серед них  випускники технікуму Віктор Кінда, Володимир Калюжний, а Олійник Роман - син випускника технікуму.

Колектив технікуму висловлює щиру дячність всім, хто захищає незалежність України. В першу чергу  випускників, жителів Комінтернівського району, особливо - Петрівчан.

На заході була представлена виставка фото, на яких зафіксовані моменти бойових буднів наших воїнів, прапор з автографами та побажаннями бійців.

Свічки пам'яті були запалені біля счтендів Героям Небесної Сотні та воїнів з Одещини, які загинули в зоні АТО.

На закінчення робили фотознімки на пам'ять про  зустріч. Всі хотіли сфотографуватися з героями, особливо студенти з родин, де є учасники бойових дій.

17 лютого 2016 року в актовій залі технікуму відбувся семінар на тему: "Роль громадянського суспільства в боротьбі з корупцією".

Семінар провів голова громадської організації "Луганське обласне об'єднання "Громадянське суспільство". Були обговорені Закон України "Про доступ до  публічної  інформації", Закон України "Про засади запобігання і протидії корупції". Обговорено вплив громадських об'єднань на діяльність місцевої влади. Також було представлено уповноважену особу з питань запобігання та протидії корупції Петрівського ДАТ Старченка Ігоря Володимировича.

За всесвітньою традицією День святого Валентина відсвяткували і в Петрівському ДАТ. Дуже цікаво пройшов концерт, присвячений цьому святу, де лунали пісні про кохання, пройшли цікаві конкурси. На святковій дискотеці лунали вітання для закоханих, адресовані пісні для симпатій. Роздавалися Валентинки, які напередодні надійшли у поштову скриньку Валентина. Захід додав всім надії і бадьорості на майбутнє.

04 лютого 2016 року в актовій залі технікуму викладачі циклової комісії загальнотехнічних та спеціальних дисциплін із студентами спеціальності "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва" провели позакласний захід "Нумо механіки!". За період 7 гейлів члени команд показали свій інтелектуальний рівень. Захід пройшов цікаво, присутні отримали масу задоволення.

22 грудня 2015 року в технікумі відбулася новорічна дискотека, під час якої звучали привітання з наступаючим Новим Роком та найкращі побажання. Веселі танці чергувалися з цікавими конкурсами.

Самим яскравим заходом у святкуванні Дня студента в технікумі став фестиваль КВК, де команди команди кожної спеціальності показали свої творчі здібності в традиційних конкурсах «Візитка», «Розминка» та «Домашнє завдання». Фестиваль пройшов під девізом «У нас завжди веСело». В залі панував хороший настрій, звучали оплески та сміх, бо студенти показували мініатюри, що торкаються студентського життя в аудиторіях, на практиці, в побуті, відносинах між молодими людьми, студентів та викладачів, чи при зустрічі з сім’єю. При цьому команди показали свою творчість, вміння в гумористичній формі показати різні події такого насиченого студентського життя.

Оцінювала конкурси досить серйозне журі , до складу якого увійшли: начальник відділу освіти у справах сім’ї, молоді та спорту в Комінтернівському районі – Соколова Наталія Вікторівна;керівник команди КВК «Тилигул» - Явтушенко Ольга Валентинівна, керівник команди КВК «Тилигул»2009-2013 р.р. – Спас Володимир; керівник відділу працевлаштування випускників – Старченко Ігор Володимирович; секретар приймальної комісії – Семенова Ірина Володимирівна.

За результатами конкурсів  перемогу здобули команди відділення «Ветеринарна медицина» - «Техностайл» та «Чайка»;  ІІ місце завоювала команда спеціальності «Землевпорядкування» «За счет заведения»; ІІІ місце розділили команди спеціальності «Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва» «С Мех» та команда спеціальності «Виробництво і переробка продукції рослинництва» «Властелины полей».

Всі учасники отримали щирі вітання та подяку за гру від журі, а заступник директора з гуманітарної освіти та виховання Андрощук Л.В. разом із головою студентської ради та головою студентського профкому (який став  спонсором проведення свята) вручили командам грошові премії та солодкі призи.

Заключним етапом святкування Дня студента була святкова дискотека, де присутні від душі натанцювалися, при цьому,  увесь вечір звучали від Ді-джея вітання на замовлення та пісні в подарунок.

Увесь День студента пройшов у хорошій атмосфері

Оскільки наші студенти – завзяті творчі люди, то з бажанням яскраво і змістовно привітати своїх колег із професійним святом Днем студена, кожна група виготовила чудові  вітальні стіннівки. Студентська рада із студентським профкомом технікуму провели конкурс стіннівок, за результатами якого І місце присвоєно листівці, яку виготовила група 41 агро, ІІ місце розділили між групами 31 мех та 11 вет, ІІІ місце отримала листівка, виготовлена студентами групи 41 зв.


12 листопада 2015 року в актовій залі технікуму  відбувся фестиваль української поезії

"Україна в серці моєму".

Під час заходу учасники декламуючи художні твори, згадали історію України, української мови, нації. Також було відображено сьогодення, відзначено патріотизм українців та любов до рідного краю.

5 листопада 2015 року в технікумі відбулося засідання методоб'єднання класних керівників. Були обговорені нагальні проблеми щодо напрямків виховання сучасної молоді,  запропоновані відповідні анкети. Всі доповіді обговорювалися і визначалися основні напрямки виховання. Проведення таких заходів дає можливість спільними зусиллями визначити методику виховання в сучасних студентів.

День села Петрівки


В рамках кожного напряму виховання проводиться ряд заходів:

Тематичні виховні години, бесіди, диспути, тематичні концерти, вечори відпочинку, конкурси на кращий твір, стіннівку тощо.