3 листопада Сікорський М.Д.- викладач спеціальності "Гідропривід" і "Трактори та автомобілі" провів відкрите заняття на тему: "МОЕ ІМ`Я ЛЮДИНА".

Участь приймали  І та ІІ курси відділення "Експлуатація та ремонт машин і обладнання агропромислового виробництва". Студенти активно брали участь у розкритті теми, читали    вірші      та приймали участь у різних конкурсах.

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року № 193 "Про документи про вищу освіту  державного зразка", вартість виготовлення документа про вищу освіту становить 34 (тридцять чотири) гривні.

Привітаємо учасника з почесним ІІІ- місцем !!!

Студент Петрівського державного аграрного технікуму Дідичук Валентин взяв участь у регіональному етапі Всеукраїнського конкурсу "Студент року -2015"  серед аграрних технікумів і коледжів Одеської, Кіровоградської та Миколаївської областей та здобув почесне ІІІ - місце. Конкурс проводився

29 квітня 2015 року у стінах Ананьївського аграрного-економічного коледжу Уманського НУС.

27. 04 2015

року відбувся традиційний позакласний захід

"Студент року 2015", в якому приймали участь студенти всіх спеціальностей.

Були проведені яскраві конкурси:

- презентація учасника;

- ярмарок талантів;

- інтелектуальний конкурс.

Учасники добре підготувалися. Захід пройшов дуже цікаво. Перемогу здобув студент 3 курсу спеціальності  " Виробництво   і переробка продукції рослинництва" Дідичук Валентин.

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

24 квітня 2015 року команда КВН «Тилигул» Петрівського державного аграрного технікуму здобула І місце в ½  фіналу ХV-го чемпіонату КВН на першість Одеської області.

 

Команда Петрівського державного аграрного технікуму прийняла участь у VIIIВсеукраїнському дитячому міжнародному форумі «Формула успіху правової держави очима дітей», який відбувся 26-27 лютого на базі  Тернопільського державного економічного університету.

 Студенти третього курсу спеціальності «Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва» брати Глинський Сергій та Глинський Олександр  підготували доповіді  для обговорення питання «Ксенофобія як негативне суспільне явище. Шляхи його подолання, юридична відповідальність.

Студенти засудили прояви ксенофобії в Україні та південному регіоні зокрема. Їхні виступи були одними з кращих з 88 доповідачів. Їхній проект був визначений як зразковий, пов'язаний з розбудовою суверенної, демократичної держави, формування правового світогляду за що відзначені грамотами від Тернопільського міського голови С.В. Надала.Технікум пишається тим, що його студенти не просто здобувають фахову освіту техніка-технолога, а розвиваються всебічно і не байдуже ставляться до подій, які відбуваються в нашій країні, прагнуть покращити життя суспільства та приймають участь у форумах міжнародного рівня.  

25  грудня 2014 року колективом Петрівського ДАТ була проведена  чергова благодійна акція, в результаті якої було зібрано гуманітарну допомогу для військовослужбовців в зону АТО.

Зібрання було передано волонтерам, які доставлять вантаж за призначенням.

17 листопада 2014 року студентство навчального закладу святкувало Міжнародний  День студента. З цього приводу було проведено засідання брейн-клубу, де взяли участь 11 команд. Перше місце виборола команда групи 21 мех. Попередньо кожне відділення організувало святковий концерт присвячений Дню студента.

13-14 листопада 2014 року

 

колективом 

Петрівського ДАТ та студентами була проведена благочинна  акція для військовослужбовців 28 бригади (Чабанка). Всі небайдужі працівники відгукнулися і знесли з цією метою домашню консервацію та інші продукти харчування. Зібрання було передано волонтерам, які доставлять гуманітарний вантаж за призначенням.

8-9 жовтня 2014 року на базі Новоушицького технікуму Подільського ДАТУ відбулося засідання навчально-методичної комісії вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Міністерства аграрної політики України зі спеціальностей напряму 6.090101 «Агрономія».

 

Засідання було організоване ДУ «НМЦ інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності ВНЗ «Агроосвіта» під керівництвом методиста Деркач Н.Є. На засіданні були присутні представники 10 навчальних закладів.

Основні питання, які розглядалися на засіданні:

1.     Новий Закон «Про вищу освіту» як інструмент підвищення якості української освіти.

2.     Обговорення та внесення пропозицій до положення про огляд-конкурс з організації та функціонування колекційно-дослідного поля.

3.     Обговорення результатів проведення незалежного заміру знань студентів (шляхом дистанційного тестування) випускних курсів аграрних ВНЗ ОКР «молодший спеціаліст» із спеціальностей напряму «Агрономія».

4.     Розроблення комплексу методичних рекомендацій до написання курсових робіт із спеціальностей «Виробництво і переробка продукції рослинництва» та «Організація і технологія ведення фермерського господарства».

5.     Рецензування матеріалів методичного забезпечення дисциплін із спеціальностей напряму:

-         програми;

-         робочі зошити;

-         звіти-щоденники з виробничої технологічної та переддипломної практик;

-         відеофільми;

 

-         електронні підручники.

Захід доброї волі

30 вересня 2014 року в Петрівському державному аграрному технікумі проведено свято «Золота осінь» та захід для патріотичної підтримки  Збройних Сил України, що проявилися у добровільному зборі коштів. З доброї волі кожного було зроблено посильний вклад, адже кожен розуміє, що допомога потрібна терміново. Надіємося, що це буде корисним внеском у спільну справу заради захисту та об'єднання нашої країни. З цією метою, кожен працівник Петрівського ДАТ прийняв рішення перерахувати одноденний заробіток для надання медичного забезпечення Збройних Сил України. Всього – 13500 гривень.

         Ініціатором доброї  справи  стало і студентське самоврядування, яке запропонувало своїм ровесникам підтримати заклик і  надати посильну матеріальну допомогу, в результаті чого було зібрано  5430 гривень. Також, з цією метою було проведено ярмарку-продаж, де студенти пропонували солодощі, зроблені своїми руками, продукцію з домашнього урожаю. На       ярмарку в загальному отримали 2667 гривень.

 

Всі зібрані кошти підуть для надання адресної допомоги  українським військовослужбовцям, які знаходяться на лікуванні в Одеському госпіталі. 

Викладач року 2014

18 вересня на базі Олександрійського технікуму Білоцерківського НАУ відбувся регіональний етап конкурсу «Викладач року - 2014».

Викладач Петрівського ДАТ Нікіфорова Ірина Геннадіївна, яка була учасником даного конкурсу, зайняла почесне ІІІ місце.  

 

Адміністрація,  колектив технікуму щиро вітають Ірину  Геннадіївну і бажають всяких гараздів і нових досягнень на педагогічній ниві.