Петрівський державний аграрний технікум пройшов завершальний етап акредитації.

 

Рішенням 131 засідання Акредитаційної комісії  України 10 липня 2018 року було акредитовано всі п’ять спеціальностей, за якими готують спеціалістів в Петрівському державному аграрному технікумі.

ВІТАЄМО! У нас знову І місце!

Вітаємо переможницю "Студент року 2017"

   11 травня в актовій залі технікуму проводили конкурс "Студент року 2017". В ньому  приймали участь усі відділення технікума. Студенти показали свої таланти по багатьом конкурсам, "гра ерудит", "сканворди", "мої таланти" та багато іншого. Але судді віддали перевагу студентці 3 курсу відділення "Виробництво і переробка продукції тваринництва" Швець Яні, саме вона найкраще показала свої результати у конкурсі. Переможниця буде представляти Петрівський технікум на базі Александрійського технікуму БНАУ. Побажаємо їй перемоги!

«ТИЛИГУЛ» - НАША ГОРДІСТЬ!

Давно всім відома команда КВН «Тилигул» Петрівського державного аграрного технікуму Лиманського району Одеської області, яка існує з 2002 року і в цьому році досягла відмінних результатів:

-         з 21 по 25 вересня  2016 року, в смт. Сергіївка,  приймала участь у щорічному Всеукраїнському фестивалі «Жарт-птиця» та «Країна веселого народу 2016», яку проводила Асоціація КВН України і завоювала І місце серед команд ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації;

-         з 30 вересня по 1 жовтня 2016 року, в смт. Затока, команда змагалася у відбіркових іграх та виборола звання «Переможець XVII-го турніру команд КВН на кубок Одеської обласної ради».

Слід відмітити, що в цьому році команда КВН «Тилигул» знову увійшла в число призерів в Аграрній лізі КВН України. За чотири останні сезони – чотири сходження на КВНівський олімп!

У команди КВН «Тилигул» нашого технікуму є вже  повний комплект нагород: золото, срібло та бронза. Отже, стабільність – це ознака майстерності, дисципліни та великого бажання.

 

 

 

З 19 по 22 травня 2016 року в смт.Затока відбувся фінал 16-го турніру команд КВН на першість Одеської області, організований Асоціацією  КВН Одеської області.

 

Команда КВН "Тилігул" Петрівського державного аграрного технікуму в черговий раз  здобула перемогу та повернулися додому з новим кубком.

 

Колектив працівників Петрівського ДАТ та студенти щиро вітають переможців та бажають нових звершень та перемог!

 

Команда КВН "Тилігул" щиро дякує голові Комінтернівської РДА Наталусі Д.А., голові Комінтернівської районної ради Тефтулу Г.О., начальнику відділу в справах сімї, молоді та спорту Комінтернівської РДА Соколовій Н.В., голові Комінтернівської районної партійної організації "Батьківщина" Сорохманюку В.О. та директору Петрівського ДАТ Чорноволу О.І. за надану матеріальну допомогу у здобутті перемоги!

19 травня 2016 року

в м. Білгород –Дністровський

на базі державного аграрного технікуму, відбувся регіональний етап конкурсу «Студент року 2016»

         В конкурсі взяли участь переможці першого етапу конкурсу в своїх навчальних закладах Одеської, Миколаївської, Херсонської, Кіровоградської областей.

 

         Студентка спеціальності «Землевпорядкування» Петрівського державного аграрного технікуму Бакума Олена виборола почесне ІІ місце.

 

Колектив Петрівського ДАТ вітає призера з досягненням, бажає нових успіхів та перемог!!!

21 квітня 2016 року в Петрівському ДАТ пройшов День відкритих дверей.

Технікум відвідали учні випускних класів з 13 шкіл Комінтернівщини та сісідніх районів. Гості мали можливість побачити,чим займаються спеціалісти професій, яких готують в Петрівському ДАТ.

         Мали можливість почастуватися на ярмарку солодощів,  подивитися на вироби художньої творчості, виготовлені руками студентів технікуму, подивитися чудовий концерт, де обдаровані студенти показали свої таланти.

         Як і заведено – гостей привітав директор технікуму Чорновол Олександр Іполітович, який коротко розповів історію технікуму,  можливості його сьогодення, впевненість в тому, в технікуму є перспектива освітньої діяльності. Розповів про спеціальності, за якими готують молодших спеціалістів в технікумі, можливість паралельного навчання та отримання диплома про середню спеціальну освіту в аграрних навчальних закладах Польщі. Повідомив про новостворену Асоціацію випускників, викладачів та друзів Петрівського державного аграрного технікуму, побажав всім присутнім – миру, процвітання та надію, що в недалекому майбутньому гості стануть студентами Петрівського ДАТ.

         На святі, також, були присутні та виступили – представник Комінтерніської районної служби зайнятості населення – Босько Г.П.; начальник відділу сім'ї, молоді та спорту Комінтернівської РДА –                Н.В. Соколова; представник ППФірми«ГАРМАШ» - Райкоглова Ю.В.;  голова Комінтернівської районної партійної організації ВО«Батьківщина» – В.О.Сорохманюк, сільський голова – Мельниченко Г.А.    

         Зустріч пройшла в теплій обстановці, всі отримали максимум задоволення від спілкування.