Шановні випускники Петрівського державного аграрного технікуму!

Кожен з Вас має своє місце в житті, пише зовсім іншу сторінку своєї книги життя. Та як би не склалася ваша подальша доля, Петрівський державний аграрний технікум назавжди залишиться частиною вашого життя, а люди, з якими ви разом навчалися, - вашою студентською сім’єю.

         Не забувайте про найдорожчих!

Бо ви об’єднані непереможною силою – духом студентського братства, любов’ю  до істини, вірою в правду. Попереду на Вас чекатимуть різні випробування гострі запитання нелегкі рішення, і люди, небайдужі до Вас – ваші побратими, будуть поруч. Цінуйте студентську дружбу. Пишайтесь тим, що були студентом Петрівського державного аграрного технікуму. Гордіться викладачами, які з натхненням передали Вам свої знання, свій фаховий досвід і завжди з радістю йшли назустріч. Творіть добро!!!

 Збережіть все це, незважаючи ні на що!

 

Проект

КОДЕКС ВИПУСКНИКА ПЕТРІВСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРАРНОГО ТЕХНІКУМУ

         Ми – випускники різних відділень . Ми – вихованці різних часів, представники різних поколінь. Але щастя наше – одне на всіх: бути поруч з технікумом й усебічно допомагати йому своїми знаннями, уміннями, своєю щирістю й чесністю. Ми – продовження один одного, тому ми – вічні, бо вічними є наш технікум.

         Адже успіхи випускників – це успіхи технікуму, його чесність, гордість і слава !

         Успіхи технікуму – запорука досягнень і благополуччя випускників, студентів, співробітників та викладачів !

- Випускник технікуму знає про високий  статус  свого навчального закладу, із честю й достоїнством носить звання випускника Петрівського державного аграрного технікуму.

- Випускники технікуму – навіки єдина родина, а технікум – рідний дім для людей, що назавжди залишаються членами технікумівського товариства.

- Петрівський державний аграрний технікум – це територія освіти, культури і кожен випускник є продовжувачем ідей просвітництва.

-   Випускники пишаються тим, що закінчили Петрівський технікум.

- Вихованці технікуму пам’ятають і поважають своїх наставників, однокурсників і друзів, з якими навчалися.

- Випускники завжди допомагають технікуму, відділенню, своїм молодшим колегам, які потребують усебічної підтримки.

- Вихованці технікуму завжди поважають один одного й ніколи не зраджують студентській дружбі, честі бути і залишатися випускником Петрівського державного аграрного технікуму.

- Кожен випускник, вихований на вічних цінностях, береже і примножує інтелектуальне багатство технікуму.

- Випускники ніколи не завдадуть шкоди інтересам технікуму, його репутації.

- Випускники технікуму глибоко поважають власну особистість і реалізують всі свої таланти й здібності.

- Випускники підтримують зв'язок з технікумом усе своє життя й сприяють зміцненню престижу alma mater в Україні й за кордоном своєю активною виробничою, творчою й громадською діяльністю.

- Технікум зацікавлений у налагодженні ділових відносин зі своїми випускниками з метою розвитку і удосконалення системи освіти в цілому й окремих її аспектів.

-  Вихованець технікуму – гідний громадянин своєї Батьківщини, готовий усе життя присвятити розвитку й зміцненню потенціалу України заради прийдешніх поколінь.

Асоціація випускників, викладачів і друзів Петрівського державного аграрного технікуму – громадська організація, засновується у 2016 році випускниками та викладачами технікуму, які прагнуть допомогти технікуму реалізувати навчальні, виробничі, культурно – освітні програми, зберегти кращі технікумівські традиції і започаткувати нові.

         Асоціація випускників, викладачів і друзів Петрівського  державного аграрного технікуму – це співтовариство людей різних поколінь, професій і світоглядів, що назавжди залишаються вірними традиціям студентського братерства, є носіями високих інтелектуальних і моральних стандартів, закладених найстарішою аграрною школою країни. Головною метою Асоціації є об’єднання навколо технікуму однодумців – людей, які хочуть і можуть сприяти повноцінному і усебічному розвитку технікуму, підтримувати заслужених технікумівських працівників  виробництва і освіти, а також обдарованих студентів і молодих фахівців.

         Асоціація випускників, викладачів і друзів Петрівського державного аграрного технікуму завжди оберігатиме і примножуватиме вічні духовні цінності, які повинні стати орієнтиром для майбутніх поколінь, підвищуватиме престиж навчального закладу. Громадська організація, що працює на благо технікуму, символ професіоналізму, моральності і освіченості.

         Запрошуємо до співпраці всіх, хто готовий взяти участь в діяльності Асоціації заради майбутніх перемог і успіхів  Петрівського державного аграрного технікуму.